جامعهفرهنگی

چهارمین نمایشگاه مجازی سفال بانوان هنرمند سمنان «یادآوری» شد

 چهارمین نمایشگاه مجازی سفال بانوان هنرمند سمنان با عنوان «یادآوری» با ارائه آثار سحر دارایی آغاز به کار کرد.

نمایشگاه های سفال بانوان هنرمند سمنان با عنوان «یادآوری» تاکنون در قالب سه نمایشگاه بیش از ۱۲۰ اثر سفال هنری بانوان را در معرض دید علاقه مندان به این هنر قرار داده است.

رییس انجمن سفالگران سمنان روز دوشنبه گفت: در چهارمین نمایشگاه مجازی سفال بانوان هنرمند سمنان نیز ۴۰ اثر از دارایی به مدت پنج روز و از طریق نشانی اینترنتی  semnan.farhng.gov.ir برای بازدید عموم ارائه شده است.

خسرو به آیین  افزود: نمایشگاه‌های دوره ای آثار بانوان هنرمند سفالگر سمنان طبق برنامه قرار است در قالب ۳۰ نمایشگاه از ۳۰ بانوی هنرمند سفالگر سمنان در فضای مجازی برگزار شود.

وی با بیان اینکه در سه نمایشگاه قبلی آثار بانوان هنرمند در سایت semnan.farhng.gov.ir برای بازدید عموم ارائه شد گفت: این نمایشگاهها با هدف ارائه توانمندی بانوان در عرصه هنر سفال و سفالگری برپا می شود.

رییس انجمن سفالگران سمنان افزود: آثار سایر بانوان هنرمند سمنان نیز به تدریج و در قالب برنامه های پنج روزه ارائه خواهد شد.

فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با حضور در این نمایشگاه از آثار ارائه شده دیدن و از بانوی هنرمند برگزارکننده این نمایشگاه تمجید کرد.

این نمایشگاه با توجه به شیوع ویروس کرونا فقط از طریق فضای مجازی و سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برای دیدن افراد علاقه مند به هنر سفالگری هنری قابل دسترسی است.

این نمایشگاه در نگارخانه نقش انجمن سفالگران سمنان واقع در طبقه زیرین مجتمع فرهنگی هنری کومش برپا شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا