درباره ما

[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”1077″][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

ایران بان‌نو به عنوان نخستین رسانه تخصصی حوزه بانوان با نگاهی ویژه به عرصه کارآفرینی و کسب و کار بانوان کشور قصد دارد تریبونی باشد برای همه بانوان ایران زمین.

ایران بان نو معتقد است زنان ایران زمین از دیرباز بر اساس فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی نیمی از بار سنگین اداره خانواده و پیشرفت جامعه را بر دوش داشته اند.

امروز هم در بحبوحه شرایط سخت معیشتی خانواده ها، می توان با فعال نمودن جامعه بانوان در حوزه کسب و کارها بویژه کسب و کارهای خانگی، ضمن تقویت بعد معیشت خانوار و هویت بخشی به بخش بزرگی از بانوان کشور ضمن حفظ نقش زنانه و مادرانه و حضور حداکثری در کنار خانواده، کمک ویژه ای به کشور و خانواده ها نمود.

ایران بان نو با پرداختن به مسائل اجتماعی اولویت دار حوزه بانوان و پیگیری مطالبات آنها سعی در ایجاد بستری مناسب برای پشتیبانی، حمایت و رفع موانع شکوفایی و پیشرفت بانوان این سرزمین را دارد.
این مجموعه مردمی تلاش می کند با معرفی الگوها و تجربیات موفق اجتماعی بانوان بویژه در حوزه کارآفرینی، زمینه توسعه و ترویج این الگوها را فراهم نماید.

ایران بان نو متعلق به مرکز نوآوری اجتماعی و نیکوکاری ایران بان نو بوده و تحت نظارت و سردبیری سرکار خانم طیبه دین محمدی مسئول مرکز نوآوری ایران بان نو فعالیت می نماید.

این مجموعه دارای مرکز آموزش و مرکز نیکوکاری نیز می باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
دکمه بازگشت به بالا